Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгында Ульяновск өлкәсе делегациясе булды

2017 елның 21 июне, чәршәмбе

Бүген, 21 июньдә, Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгында  Татарстан Республикасына составында «Ульяновск өлкәсе үсеш корпорациясе» АҖ, «ПОЭЗ «Ульяновск АҖ һәм  һәм«Регионның индустриаль парклары Идарәче компаниясе» ЧҖҖ вәкилләре кергән Ульяновск өлкәсе делегациясе визиты кысасында киңәшмә булып узды.

Очрашуны Татарстан Республикасы икътисад министры урынбасары  Булат Хаҗиәхмәтов уздырды.

Киңәшмә кысасында инвестиция үсеше, аерым икътисади зона булдыру һәм  үсеше һәм алдан баручы социаль-икътисади территориясе үсеше өлкәсендә, шулай ук Татарстан Республикасында кече һәм урта эшмәкәрлек  үсеше өлешендә Татарстан Республикасы эшчәнлеге җентекле каралды.

Болардан тыш, кунаклар Казан шәһәрендә эшмәкәрләр өчен  «Мои документы» челтәре махсуслаштырылган офисы эше белән танышты («Бизнес өчен МФЦ»).