2030 елга кадәр Татарстан Республикасы үсеше стратегиясе проектын эшләү кысаларында Кама инновацияле территориаль-җитештеү кластеры инфраструктурасы үсеше перспективалары мәсьәләләре тикшерелде

2014 елның 21 октябре, сишәмбе
2014 елның 20 октябрендә «Кама инновацияле территориаль-җитештерү кластеры» Коммерциячел булмаган партнерлыгында 2030 елга кадәр Татарстан Республикасының социаль-икътисадый үсеше стратегиясен эшләү кысаларында «Татарстан Республикасының пространство-территориаль үсеше» юнәлешен тикшерү буенча киңәшмә узды.
Киңәшмә барышында Татарстан Республикасының пространство ягыннан комплекслы үсеше кысаларында Кама инновацияле территориаль-җитештеү кластеры инфраструктурасының перспектив үсешенә кагылышлы мәсьәләләр тикшерелде.