Бизнесны масштаблау буенча эксперт проектны франшизаны эшләтеп җибәрүгә әзерләү турында сөйләячәк

2024 елның 28 марты, пәнҗешәмбе

«Кече һәм урта эшкуарлык» илкүләм проекты кысаларында бизнесны масштаблаштыру буенча эксперт эшкуарларга проектны франшизаны эшләтеп җибәрүгә әзерләү турында сөйләячәк. Лекция «Минем бизнес» төбәк үзәгендә узачак.

Спикер булып Евгений Талдыкин – франчайзинг буенча эксперт, Чио Чио франчайзингы буенча экс-директор, бизнесны масштаблаштыру буенча консультант чыгыш ясаячак.

Республикициядә республика эшкуарлары франшизаның төргәкләре һәм чит брокерларның хезмәтләре – аларның уңай һәм тискәре яклары турында беләчәк. Спикер бизнесның масштабка әзерлеген ничек билгеләргә һәм франшизаны сату өчен беренче адымнарны ничек ясарга икәнен уртаклашачак. Шулай ук лекциядә катнашучылар франшизаны гамәлгә ашыру өчен кирәкле кадрлар һәм башка ресурслар турында да фикер алышачак.

Эшкуарлар һәм үзмәшгульләр өчен катнашу бушлай. МСП.РФ цифрлы платформасында «Бизнеска ярдәм чаралары» бүлегендә теркәлү кирәк, аннан соң «Минем бизнес» үзәге үткәргән укыту чараларына язылу» хезмәтен сайларга кирәк.

Республикада эшкуарларга ярдәм итү «Кече һәм урта эшкуарлык» илкүләм проекты кысаларында Татарстанның Икътисад министрлыгы ярдәме белән «Минем бизнес» үзәге тарафыннан гамәлгә ашырыла.

Бу хезмәт һәм башка ярдәм чаралары турында күбрәк мәгълүматны «Минем бизнес» үзәгенең кайнар линия номеры буенча алырга мөмкин: 8(843) 524-90-90.