ТР Гарантия фонды директоры урынбасары Business-FM радиостанциясе эфирында бизнеска ярдәм итү турында сөйләячәк

2021 елның 17 сентябре, җомга

23 сентябрьдә 14:15 һәм 20:15 сәгатьтә Business-FM радиостанциясе эфирында бизнесны үстерү өчен финанслар җәлеп итү турында Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгына караган региональ Гарантия фонды директоры урынбасары Илнур Сираев сөйләячәк.

Радиостанция эфирында спикер эшкуарларда заем финансларын җәлеп итү, түбәнәйтелгән ставкалар буенча гарантия ярдәме алу, төрле бизнес категорияләре һәм үзмәшгульләр өчен дәүләт гарантияләре алуны таләп итүче залог булмау мәсьәләләренә кагылачак.

Моннан тыш, аномаль эссе җәй шартларында аграрийларга һәм сәнәгать парклары резидентларына һәм башка инфраструктур ярдәм күрсәтү объектларына ярдәм итү темасы да кузгатылачак, шулай ук спикер тыңлаучыларның сорауларына да җавап бирәчәк.

Татарстан Республикасы Гарантия фондыннан ярдәм итүнең гамәлдәге программалары белән ведомство сайтында: www.garfondrt.ru яки 8(843) 293-16-94 телефоны аша танышырга була.