«Wildberries» хуҗасы Татьяна Бакальчук Татарстан эшкуарларына маркетплейсларда акчаны ничек эшләргә кирәклеге турында сөйләячәк

2020 елның 22 апреле, чәршәмбе

23 нче апрельдә «Маркетплейс: кризис вакытында ничек акча эшләргә?» дигән темага онлайн-дәрес узачак. Чараның спикерлары булып «Wildberries» компаниясенә нигез салучы һәм аның генераль директоры Татьяна Бакальчук һәм «Wildberries» электрон коммерцияле экспертиза үзәгенең онлайн-проектлары җитәкчесе Дмитрий Лазарев чыгыш ясаячак. Вебинар Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы тарафыннан республика эшкуарлары өчен эшләтеп җибәрелгән түләүсез «Фабрика PRO: Антикризис» курс кысаларында узачак.

Онлайн-дәрес «Wildberries» мисалында маркетейслар платформасында бизнес оештыру механизмнарын, продуктны нәтиҗәле алга җибәрү буенча эш кейслары булган сәүдә интернет-мәйданчыкларының маркетинг инструментларын үз эченә алачак. Вебинар блокларының берсе аналитикага багышланачак – ассортименттан иң яхшы товар позицияләрен ничек сайларга һәм нәрсә белән акча эшли алачагыгызны аңларга – блок «Wildberries» платформасындагы сатучыларның эшкуарлык тәҗрибәсенә нигезләнә.

Элегрәк Татарстан илдә коронавирус тармаклары пандемиясе аркасында тәэминатчылар һәм үзмәшгульләр өчен иң "нык төпкә утырган" тармаклар буларак, Татьяна Бакальчук маркетплейс платформасына тоташтыру буенча укыту вебинарлары үткәргән иде.

Исегезгә төшерик, быел Wildberries компаниясе тарафыннан 100 мең квадрат метр мәйданлы логистика хабы Зеленодольск янында ачылачак. Проект инвестицияләре 5 млрд. сумга бәяләнә. Проектны гамәлгә ашырудан алынган социаль файда 4000 артык кешене эшкә урнаштыруда чагылыш табачак.

Чара 15:00 сәгатьтә башлана.

Сылтама буенча теркәлергә мөмкин.