Татарстан эшкуарларына бухгалтерлык хисабын тапшыру өчен сервиска бушлай керү мөмкинлеге биреләчәк

2024 елның 18 марты, дүшәмбе

Хезмәт «Минем бизнес» үзәгендә Татарстан Республикасы территориясендә теркәлгән кече һәм урта эшкуарлык субъектларына күрсәтелә ала. Ел башыннан әлеге хезмәттән 50 төбәк эшкуары файдаланган инде.

Ярдәм түбәндәгеләрне үз эченә ала:

- ФНС, СФР, Росстатта роумингсыз теләсә кайсы төбәккә онлайн-хисап бирү;

- хисапларны әзерләү, тикшерү, йөкләү, төзәтмәләр кертү һәм җибәрү;

- хисапларны тикшерү, автомат исәпләмәләр һәм тутыру буенча белешмәләр;

- 1Стан ФСХ, РПФ, ФСС һәм Росстатка хисапларны тикшерү, төзәтү һәм җибәрү модуле;

- сату кенәгәсе һәм счет-фактур журналы буенча контрагентлар белән чагыштыру;

- контроль органнардан белешмәләр һәм өземтәләр;

- ФСХ таләпләренә җаваплар әзерләү һәм җибәрү;

- СМС һәм email аша хисап статусы һәм контроль органнардан хәбәрләр турында белдерүләр;

- законнар базасы белән белешмә-хокукый сервис;

- оешманың финанс анализы;

- сервиста һәм предмет өлкәсендә эшләү буенча тәүлек әйләнәсе ярдәм һәм консультацияләр.

Хезмәт «Кече һәм урта эшкуарлык» илкүләм проекты кысаларында бушлай күрсәтелә. Ярдәм программасында катнашу өчен МСП.РФ цифрлы платформасында «Төбәк ярдәм чаралары» бүлегендә гариза бирергә, «Бер елга хисап тапшыру өчен сервиска бушлай керү мөмкинлеге бирү» хезмәтен сайларга кирәк.

Заявканы карау нәтиҗәсен эшкуар шәхси кабинетында МСП.РФ цифрлы платформасында күзәтә алачак.

Республикада эшкуарларга ярдәм итү «Кече һәм урта эшкуарлык» илкүләм проекты кысаларында Татарстанның Икътисад министрлыгы ярдәме белән «Минем бизнес» үзәге тарафыннан гамәлгә ашырыла.

Бу хезмәт һәм башка ярдәм чаралары турында күбрәк мәгълүматны «Минем бизнес» үзәгенең кайнар линия номеры буенча алырга мөмкин: 8(843) 524-90-90.