Татарстан Республикасы яшьләр инновацион иҗат үзәкләре инновацияләргә ярдәм итү фонды вәкилләре белән очрашты

2017 елның 26 апреле, чәршәмбе

Татарстан Республикасы яшьләр инновацион иҗаты үзәкләре җитәкчеләре 26 апрельдә фәнни-техник өлкәдә предприятиеләрнең кече формаларына ярдәм итү Фонды генераль директоры киңәшчесе  Иван Бортник, Россия инновацион-технологик үзәкләр Союзы вәкилләре белән очрашты.

Утырыш  Татарстан Республикасы икътисад министры урынбасары – эшмәкәрлекне үстерү  Департаменты директоры Рөстәм Сибгатуллин җитәкчелегендә Шөгыльләнү фәне һәм техникасы йортында узды.

Утырыш кысасында Фонд гамәлгә ашырган конкурсларда катнашу, шул исәптән яшьләр инновацион иҗаты үзәкләре ярдәмендәге конкурсларда катнашу мәсьәләләре каралды (3нче чират).