Татарстан Республикасы Мәгълүматлаштыру һәм элемтә министрлыгында Стратегия 2030ның беренче редакциясен тикшерделәр

2015 елның 2 феврале, дүшәмбе

2015 елның 30 гыйнварында Татарстан Республикасы Мәгълүматлаштыру һәм элемтә министрлыгында 2030 ел чорына кадәр Татарстан Республикасы Социаль-икътисадый үсеше стратегиясенең беренче редакциясен тикшерү буенча «Татарстан-2030» проектын эшләүчеләр белән очрашу оештырылды.

Татарстан Республикасы  Премьер-министры урынбасары - Татарстан Республикасы мәгълүматлаштыру һәм элемтә министры, «Татарстан-2030» проектының  «Инновацияләр, мәгълүмат һәм технологияләр» проект мәйданчыгы җитәкчесе Роман Шәйхетдинов рәислек итте.

Очрашуда Татарстан Республикасы икътисад министрының беренче урынбасары Сәрия Сираҗиева, ИТ-парк һәм «Иннополис Сити» ААҖнең стратегия һәм үсеш буенча директоры Лидана Бондарь, шулай ук проектны эшләүчеләр катнашты.