Татарстан бизнесын «Ел эшкуары. Алтын йөзлек – 2024» конкурсында катнашырга чакыралар

2024 елның 23 апреле, сишәмбе

Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы һәм «Минем бизнес» үзәге «Кече һәм урта эшкуарлык» илкүләм проекты кысаларында төбәк бизнесыннан «Ел эшкуары. Алтын йөзлек – 2024» конкурсына гаризалар кабул итүне дәвам итә.

Сайлап алу 10 номинация буенча узачак:

- Җитештерү;

- Экспорт предприятиесе;

- IT проектлар һәм чишелешләр;

- Төзелеш;

- Импортны алмаштыру;

- Авыл хуҗалыгы;

- Хезмәт күрсәтү өлкәсе;

- Үзмәшгуль;

- Башлангыч эшкуар;

- Халык тарафыннан танылу.

Гаризалар 2024 елның 8 маена кадәр ЗОЛОТАЯСОТНЯ.РФ премиясенең рәсми сайтында кабул ителәчәк.

Татарстан Республикасының иң яхшы 100 эшкуарын бүләкләү тантанасы 2024 елның 24 маенда Казанда узачак.

«Ел эшкуары: Алтын йөзлек» премиясе эшкуарларның күренекле казанышларын һәм аларның Татарстан Республикасы үсешенә керткән өлешләрен билгеләп үтәчәк. «Алтын йөзлек»кә керү республика эшкуарлары тарафыннан югары бәяләнә һәм эшкуарлык эшчәнлегендә казаныш булып санала.

Оештыручы: Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы һәм «Минем бизнес» үзәге, «ТР Эшкуарлыкка ярдәм фонды» МКК.