ТР Икътисад министрлыгының бүлек башлыгы Татарстанның 32-топ дәүләт хезмәткәре исемлегенә керде

2024 елның 15 апреле, дүшәмбе

Һөнәри эшчәнлек нәтиҗәләре буенча 2023 елда республикада Татарстан Республикасының Электрон мактау тактасына кертү өчен 32 дәүләт хезмәткәре билгеләнде. Алар арасында Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгының макроикътисадый фаразлау бүлеге башлыгы Ирина Ягнова да бар.

Аның кандидатурасын Министрлык, һөнәри казанышларын, инициативалылыгын һәм дәүләт органнары вәкаләтләрен гамәлгә ашыруның нәтиҗәлелеген арттыруга шәхси өлеш кертүен исәпкә алып, тәкъдим итте.

Ирина Владимировна Ягнованы 2023 ел йомгаклары буенча Татарстан Республикасының Электрон мактау тактасына кертү турындагы карар Татарстан Республикасы Рәисе каршындагы Кадрлар сәясәте мәсьәләләре советының кадрлар комиссиясе тарафыннан кабул ителгән.

Татарстан Республикасының Электрон мактау тактасына сылтама https://gossluzhba.tatarstan.ru/doska-pocheta

Котлыйбыз! Алга таба да уңышлар телибез!