Татарстан эшкуарлары өчен хезмәтләрне алга этәрү буенча ярдәм программасы озайтылды

2024 елның 5 феврале, дүшәмбе

Россия Икътисадый үсеш министрлыгы «Авито Услуги» платформасы белән берлектә хезмәт күрсәтү өлкәсе эшкуарларын алга этәрү программасына гаризалар кабул итүне 2024 елның 31 мартына кадәр озайта. Партнерлык программасында катнашучылар «Авито Услуги» платформасында үз бизнесларын алга сөрү өчен янчыкны тулыландырганда бонуслар алалар. Программа үзмәшгульләргә, ШЭ һәм хезмәт күрсәтү өлкәсендә эшләүче оешмаларга кагыла.

Авитодада хезмәтләр башкаручы буларак теркәлгән, белешмәләре расланган эшкуарлар ярдәмнән файдалана ала. «Авито Услуги» аша пропаганда бонусларыннан шулай ук соңгы елда Авитода 3 000 сумнан артык бәягә пропаганда хезмәтләрен сатып алмаган яки яңа кулланучылар булган эшкуарлар да файдалана ала.

2 февральдән 14 апрельгә кадәрге чорда Авитода 3 000 сумнан бер түләү белән акча янчыгын тулыландыручы эшкуарларга Авито бу түләү суммасының һәм аннан соңгы барлык акчаларның 100% бонуслар белән исәпләячәк. Гомумән алганда, программа өчен 22 000 бонус исәпләнә ала. Бонуслар исәпләнгәннән соң бер ай эчендә гамәлдә булачак – алар белән «Хезмәтләр» категориясендәге белдерүләр өчен реклама хезмәтләре бәясенең 99% өлешенә кадәр түләргә мөмкин булачак. Программада катнашу өчен гаризаны 2024 елның 31 мартына кадәр бирергә мөмкин.

Эшкуарларга ярдәм чарасын алу өчен «Минем бизнес» үзәкләренә мөрәҗәгать итәргә яки сылтама аша гаризаны онлайн калдырырга кирәк. Мәскәү эшкуарлары «Мәскәүнең кече бизнесы» ДБУ мөрәҗәгать итә ала.

«Авито Услуги» аша ярдәм программасы буенча тулы мәгълүмат проект битендә урнаштырылган.

Программа РФ Президенты инициативасы белән «Кече һәм урта эшкуарлык» илкүләм проекты кысаларында эшләүче «Минем бизнес» үзәкләре базасында гамәлгә ашырыла. Аңа РФ Хөкүмәтенең беренче вице-премьеры  Андрей Белоусов кураторлык итә.

Партнерлык программасы операторы – «Минем бизнес – минем мөмкинлекләр» илкүләм эшкуарлыкны үстерү агентлыгы («Минем бизнес» берләшмәсе).