Федераль салым хезмәте идарәсе салым законнарындагы үзгәрешләр буенча вебинарга чакыра

2021 елның 14 гыйнвары, пәнҗешәмбе

Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы идарәсе салым түләүчеләрне «Өстәмә кыйммәткә салым, оешмалар табышына салым, махсус салым режимнары буенча салым законнарындагы үзгәрешләр» темасына семинарга чакыра, чара 2021 елның 14 гыйнварында 13.00 сәгатьтә онлайн-вебинар форматында узачак.

Семинар спикеры булып Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы идарәсенең юридик затларга салым салу бүлеге җитәкчесе Эльмира Хәмидуллина чыгыш ясаячак.

Вебинарда катнашучылар тәкъдим ителгән темалар буенча сорауларны турыдан-туры эфирда чатта язма рәвештә бирә алачак. Катнашу – бушлай, әлеге сылтама буенча алдан теркәлү мәҗбүри.

Семинарлар кысаларында салым түләүчеләр белән салым белән идарә итүнең иң актуаль мәсьәләләре буенча фикер алышу үткәреләчәк.