Җайлау йогынтысына бәя бирү үткәрелә

2018 елның 21 феврале, чәршәмбе

Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгына Россия Икътисадый үсеш министрлыгының Җайлау йогынтысын бәяләү департаментыннан "Алкоголь продукциясен "Интернет" мәгълүмат-телекоммуникация челтәрен кулланып дистанцион ысул белән ваклап сату өлешендә Россия Федерациясенең кайбер законнарына  үзгәрешләр кертү турында" федераль закон   проектына гавами консультацияләр үткәрү турындагы мөрәҗәгате керде.

Бизнес-берләшмәләр вәкилләрен әлеге проект белән Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы сайтында танышырга чакырабыз. Фикерләрегезне һәм тәкъдимнәрегезне Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгының  җайлау йогынтысын бәяләү секторына түбәндәге электрон адреска җибәрүегезне сорыйбыз: Nail.Madiev@tatar.ru.