Чит илдә Россиянең дегустация павильоннарында катнашырга чакырабыз

2017 елның 7 ноябре, сишәмбе

"Татарстан Республикасы Эшкуарлыкка ярдәм фонды" КБО Татарстан Республикасы Экспортка ярдәм үзәге Татарстан Республикасының экспортка юнәлеш алган кече һәм урта эшкуарлык предприятиеләренә хәбәр итә: Россия экспорт үзәгенең (РЭҮ) компанияләр төркеме Россиядә азык-төлек продукциясен җитештерүчеләргә ярдәм итүнең яңа социаль программасын башлап җибәрә.  Чит илдә даими нигездә эшләүче, Россиянең азык-төлек үрнәкләре белән күрсәтмә-дегустация павильлоннары ачылачак. Павильонда катнашырга чакырабыз.
Павильоннар эшендә катнашу өчен гариза тутырырга һәм документлар (төп нөсхәләрен һәм электрон рәвештә) җыелмасын тапшырырга кирәк. РЭҮ https://www.exportcenter.ru/services/subsidirovanie/pavilony/ сайтында гариза бланкын алырга һәм тутырырга, кирәкле документларның исемлекләре белән танышырга мөмкин.
Катнашуда мәнфәгатьле эшкуарлардан тутырылган гаризаларны һәм документларны ТР Экспортка ярдәм үзәгенә tatexport@yandex.ru электрон почтасы аша җибәрүләре сорала, белешмәләр өчен телефон: (843) 524-76-70.