Татарстан Республикасы Икътисад министры Артем Здунов Владимир Аксеновка Рәхмәт хаты тапшырды

2017 елның 21 феврале, сишәмбе

21 февральдә Ватанны саклаучылар көне уңаеннан уздырылган тантаналы чарада  Татарстан Республикасы икътисад министры Артем Здунов, уңышлы хезмәттәшлек, закупкаларның ачыклыгы өлкәсендә мәгълүмати системаларны  эшләгәне өчен “ТР Дәүләт заказлары буенча агентлык” дәүләт унитар предприятиесенең техник директоры – генераль директоры урынбасары  Владимир Аксеновка  Рәхмәт хаты тапшырды.

Исегезгә төшерәбез,   ТР Дәүләт заказлары буенча агентлык” дәүләт унитар предприятиесе закупкаларның ачыклыгын  тәэмин итү  һәм кече һәм урта эшмәкәрлек субъектларының аңа керә алуы  өлкәсендә берничә ресурсның, аерым алганда   mzio.zakazrf.ru, old.zakazrf.ru  электрон мәйданчыкның, «4 расхода» системасының , sale.zakazrf.ru разработчигы булды.

Барлык ресурслар белән agzrt.ru. сайтында танышып була.