Санкт-Петербург Импортны алыштыру һәм локальләштерү үзәгендә Татарстан Республикасы стенды оештырылды

2016 елның 27 сентябре, сишәмбе

Санкт-Петербургта һәм Ленинград өлкәсендә Татарстан Республикасының Даими вәкиллеге, Татарстан Республикасы Хөкүмәте ярдәмендә, Санкт-Петербург Импортны алыштыру һәм локальләштерү үзәгендә даими эшләүче стенд оештырды.

Әлеге стендны төзүнең максаты  - Үзәкнең тематик атналыкларында Татарстан Республикасы предприятиеләрен катнаштыру, республика предприятиеләре  продукцияләрен алга этәрү, семинарларны, сөйләшүләр һәм  презентацияләрне үткәрү өчен мәйдан булдыру. Татарстан Республикасы стенды бушлай бирелә.

Стенд эше өчен җаваплы  – Ш.И. Шәяхмәтов: +7(911) 117-35-40, shayakhmetov.tatarspb@mail.ru.