Татарстаннан икмәк пешерү һәм кондитер сәнәгате өчен чимал җитештерүче үз продукциясен халыкара махсуслаштырылган күргәзмәдә тәкъдим итте

2024 елның 26 марты, сишәмбе

«Таткрахмалпатока» АҖ иген экстрактлары җитештерүчесе Татарстан Республикасының «Минем бизнес» үзәге ярдәме белән «MODERN BAKERY MOSCOW | CONFEX 2024» күргәзмәсендә катнашты. Күргәзмә 19-22 мартта Мәскәү шәһәрендә узды.

Modern Bakery | Confex Россиядә һәм БДБда үткәрелә торган бердәнбер халыкара күргәзмә, ул кондитер һәм икмәк-булка эшләнмәләрен җитештерү һәм сатуның бөтен циклын үз эченә ала. Тармак профессионаллары өчен күргәзмә тәҗрибә уртаклашырга, үсеш нокталарын һәм яңа шартларга яраклашу юлларын эзләргә мөмкинлек бирүче бизнесны үстерүнең иң нәтиҗәле платформасы дип танылган.

«Кече һәм урта эшкуарлык» илкүләм проекты кысаларында Татарстан компаниясе өчен күргәзмәдә катнашуны төбәкнең Икътисад министрлыгы ярдәме белән «Минем бизнес» үзәге оештырды. Ярдәм күргәзмә өчен индивидуаль стенд төзүне, күргәзмә мәйданнарын һәм җиһазларын арендалауны, шулай ук теркәлү җыемнарын түләүне үз эченә ала.

Икмәк пешерү, кондитер сәнәгате һәм эчемлекләр өчен чимал җитештерүче компания өчен күргәзмә булачак партнерларның яңа элемтәләрен эзләү, шулай ук бизнесны үстерү буенча тәҗрибә һәм идеяләр белән уртаклашу мәйданчыгы булды.

Республикада эшкуарларга ярдәм итү «Кече һәм урта эшкуарлык» илкүләм проекты кысаларында Татарстанның Икътисад министрлыгы ярдәме белән «Минем бизнес» үзәге һәм башка ярдәм институтлары тарафыннан гамәлгә ашырыла.

Россия Федерациясе территориясендә һәм чит илләрдә күргәзмәләрдә катнашу буенча консультацияне «Минем бизнес» үзәгенең кайнар линиясе телефоны аша алырга мөмкин +7(843)524-90-90.