Геймификация һәм сату. Бизнеста уен технологияләре турында Эшкуар йортында сөйләяәчәкләр

2018 елның 23 апреле, дүшәмбе

Татарстан эшкуарлары өчен бизнес-процессларны геймификацияләү һәм автоматлаштыру буенча семинарны әйдәүче спикерлар үткәрәчәк: Наталья Немченко — Branch Marketing уку-укыту консалтинг үзәге генераль директоры һәм Вячеслав Федоров — e-MoneyNews мәгълүмат консалтинг проектын үстерү буенча директор. 26 апрельдә 10.00 сәгатьтә алар Эшкуар йортында (Казан, Петербург ур., 28 нче й., 3 кат)  бизнес процессларны автоматлаштыру һәм b2b өлкәсендә сату коралы буларак геймификация аша проектларның икътисадый нәтиҗәлелеге турында сөйләячәк. Чара Татарстан Республикасы эшкуарлыгына ярдәм фонды тарафыннан оештырыла.

"Бизнес-процессларны автоматлаштыру аша проектларның икътисадый нәтиҗәлелеге" семинары программасында:

- бизнес-процессларны билгеләү - клиент барлыкка килүдән алып хезмәт күрсәтүгә һәм аның нәтиҗәлелеген билгеләүгә кадәр;

- проектта бер-берсенә бәйле эшчәнлек төрләрен ачыклау;

- бөтен бизнес-процессларны кече процессларга таркату;

- нәтиҗәле автоматлаштыруда Парето принцибын куллану;

- башкарылган эшкә һәм үткәрелгән автоматлаштыруның икътисадый нәтиҗәлелегенә анализ.

"b2b өлкәсендә сату коралы буларак геймификация" семинары программасында:

– геймификация барлыкка килү тарихы;

— b2b өлкәсендә event маркетинг;

— геймификация — ничек эшли;

– төп хаталар егермелеге;

– "күзләр курка, куллар эшли" – check list;

– партнерлар белән эшләү.  win win моделе;

— cases, яки мөмкин булмаганны ничек эшләргә;

– нәтиҗәлелекне стартка кадәр ничек билгеләргә;

– БЕТКӘЧ эшләү – әле барысы да башлана гына.

Чарада катнашу бушлай,  2229060 телефоны аша, 301 өстәмә номерын җыеп, яки Dom_pred@mail.ru электрон почтасы аша алдан теркәлү таләп ителә.

ТР ИМ матбугат хезмәте