декабрь, 2017 ел
җомга

Кореяның компрессорлар, насослар, турбиналар, югары технологик автоматлаштырылган клапаннар җитештерүчесе Apollo Group Әлмәттә Apollo-T Россиядәге үзенең төп җыю предприятиесен төзергә уйлый. Бу хакта бүген корпорациянең генераль директоры урынбасары Чо Джан Хун «Татнефтехиминвест-холдинг» ААҖ директорлары советы   утырышында хәбәр итте. Чара ТР Хөкүмәте йортында Татарстан Республикасы Президенты Рөстәм Миңнеханов рәислегендә үтте.

Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы Татарстан Республикасында кече һәм урта эшкуарлыкның үсеше турында журналист эшләренең һәм медиа-проектларның VIII Республика конкурсы башланып китү турында игълан итә.

Конкурс материаллары 420021, Казан ш., Мәскәү ур., 55 нче й. адресы буенча урнашкан Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгында көн саен 9.00 алып 18.00 кадәр 104 нче бүлмәдә (Канцелярия) кабул ителә.

Конкурс эшләре шулай ук электрон рәвештә түбәндәге адрес буенча кабул ителә: Alsu.Sharafutdinova@tatar.ru, «Конкурска» дигән билге куегыз.

Гаризаларны кабул итүнең соңгы көне - 2017 елның 15 декабре, 18.00 (мск).

Белешмәләр өчен телефоннар: (843) 524-91-91.

Конкурста катнашу өчен Конкурс комиссиясенә түбәндәгеләрне тапшырырга кирәк:
гариза
- Конкурска тәкъдим ителә торган эшләр.

Җиңүчеләрне бүләкләү тантанасы 2017 елның декабрендә булачак.