Балалар, яшьләр һәм КУЭ субъектлары өчен уңайлы шартлар тудыруга юнәлдерелгән ЯИИҮ булдыру һәм үстерү белән бәйле Татарстан Республикасы КУЭ субъектлары чыгымнарын финанс ягыннан тәэмин итүгә гаризалар сайлап алу комиссиясе утырышын уздыру турында игълан

04 декабрь 2015

Гариза бирүчеләр игътибарына Татарстан Республикасы кече һәм урта эшкуарлык субъектларының балалар, яшьләр һәм кече һәм урта эшкуарлык субъектлары өчен фәнни-техник, инновация һәм җитештерү өлкәләрендә уңай шартлар тудыруга юнәлдерелгән, матди-техник, икътисадый, мәгълүмат базасын булдыру юлы белән, Яшьләр инновацияле иҗаты үзәкләрен булдыруга һәм үстерүгә бәйле чыгымнарын финанслар белән тәэмин итүгә заявкаларны конкурс нигезендә сайлап алуда катнашу өчен гаризалар бирүчеләр игътибарына!

Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы хәбәр итә: 2015 елның 7 декабрендә 14.00 сәгатьтә Татарстан Республикасы кече һәм урта эшкуарлык субъектларының фәнни-техник, инновация һәм җитештерү өлкәләрендә үсеш максатларында балалар, яшьләр һәм кече һәм урта эшкуарлык субъектлары өчен уңайлы шартлар тудыруга юнәлдерелгән Яшьләр инновацияле иҗаты үзәкләрен төзү һәм үстерү белән бәйле чыгымнарын финанс белән тәэмин итүгә заявкалар сайлап алу комиссиясе утырышы узачак матди-техник, икътисадый, мәгълүмат базасы, анда конкурс сайлап алуына тәкъдим ителгән гаризалар каралачак. Барлыгы 5 заявка бирелгән, алар барысы да конкурска кертелгән.

Конкурс нигезендә сайлап алуга кертелгән гариза бирүчеләр турында мәгълүмат «Кече һәм урта эшкуарлыкка ярдәм итү һәм аны үстерү» бүлегенең «Эшкуарлыкка ярдәм итү инфраструктурасы» бүлекчәсендә бар.

Уздыру урыны-Казан шәһәре, Мәскәү ур., 55, Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы, каб.429.

Соңгы яңарту: 2022 елның 6 сентябре, 10:40