Операцион эшчәнлеген туктаткан банк клиентлары – эшкуарларга микрозаймнар алуга гаризалар тапшыру өчен кирәкле документлар исемлеге шактый кыскартылды

2016 елның 29 декабре, пәнҗешәмбе

«Татарстан Республикасы Эшкуарлыкка ярдәм итү фонды» КБО операцион эшчәнлеген туктаткан банк клиентлары – эшкуарларга «Тотрыклылык» махсус программасы буенча микрозаймнар алуга гариза тапшыру өчен кирәкле документлар исемлеген шактый кыскарту турында карар кабул итте.

«Тотрыклылык» махсус программасы буенча микрозаймнар алуга гариза тапшыру өчен кирәкле документлар исемлеге белән Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы сайтында  (mert.tatarstan.ru) һәм «Татарстан Республикасы Эшкуарлыкка ярдәм күрсәтү фонды» КБО  сайтында (fpprt.ru) танышырга мөмкин.