декабрь, 2017 ел
сишәмбе

Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы контроль һәм күзәтчелек эшчәнлеге өлкәсендә бара торган үзгәртеп кору , шулай ук төбәкләр башлыклары рейтингына йогынты ясый торган конкуренцияне үстерү чараларының мөһимлеге кысаларында 2017 елның 18-19 декабрендә Казан (Идел буе) федераль университеты базасында Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәткәрләренең һәм Татарстан Республикасында муниципаль хезмәткәрләрнең квалификациясен күтәрү программасы буенча "Россия Федерациясе субъектларында конкуренцияне үстерү стандарты" укулары булды. Укыту хакимият органнарында конкуренцияне үстерүгә ярдәм итү курсы буенча алып барылды.