ноябрь, 2017 ел
җомга

2017 елның 5-6 декабрендә Мәскәү шәһәрендәге Халыкара сәүдә үзәгендә «Русфонд» беренче хәйрия социаль-инвестиция форумы үтәчәк.

Форумда катнашу илебез икътисадының торышы һәм аны үстерү перспективалары турында иң яңа мәгълүматлар алырга, шулай ук максималь файда алырлык инвестицияләр кертү өчен иң перспективалы өлкәләр турында белергә мөмкинлек бирәчәк.

Форумнан кергән бөтен акча рак белән авыручы балаларны коткаруга тотылачак.

Коммерциягә карамаган оешмалар өчен катнашу бушлай!

Форумга язылу, аның программасы белән танышу өчен сылтама буенча үтәргә кирәк: http://charityforum.ru/#about

2017 елның 23 ноябрендә Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгында җирле товар җитештерүчеләрнең сату базарларын киңәйтү буенча эш төркеменең беренче юнәлеш бирү киңәшмәсе булды, аның рәисе булып Татарстан Республикасы икътисад министры Артем Здунов тора.