ноябрь, 2017 ел
сишәмбе

2017 елның 23 ноябрендә Мәскәү шәһәрендә узачак "InRussia" конференциясе, – чит ил компанияләренең бизнесны интенстив үстерү, Россиядә җитештерүне локальләштерү һәм инновацияләрне үстерү мәсьәләләре турында сөйләшү өчен уникаль эш платформасы.
Конференциядә халыкара корпорацияләр һәм Россиянең бизнес вәкилләре, бизнес-ассоциацияләрнең һәм әйдәп баручы эксперт оешмаларының җитәкчеләре, хакимият органнары һәм төбәкнең үсеш корпорацияләре, инвестиция компанияләре һәм финанс оешмалары вәкилләре катнашачак.

Үткәрелү урыны: Мәскәү ш., Новинский бульвар, 8, 2 кор.LOTTE HOTEL

"InRussia" турында тулырак  www.inrussia.pro  сайтында.

"InRussia" турында буклет

"Татарстан Республикасы Эшкуарлыкка ярдәм фонды" КБО Татарстан Республикасы Экспортка ярдәм үзәге Татарстан Республикасының экспортка юнәлеш алган кече һәм урта эшкуарлык предприятиеләренә хәбәр итә: Россия экспорт үзәгенең (РЭҮ) компанияләр төркеме Россиядә азык-төлек продукциясен җитештерүчеләргә ярдәм итүнең яңа социаль программасын башлап җибәрә.  Чит илдә даими нигездә эшләүче, Россиянең азык-төлек үрнәкләре белән күрсәтмә-дегустация павильлоннары ачылачак. Павильонда катнашырга чакырабыз.
Павильоннар эшендә катнашу өчен гариза тутырырга һәм документлар (төп нөсхәләрен һәм электрон рәвештә) җыелмасын тапшырырга кирәк. РЭҮ https://www.exportcenter.ru/services/subsidirovanie/pavilony/ сайтында гариза бланкын алырга һәм тутырырга, кирәкле документларның исемлекләре белән танышырга мөмкин.
Катнашуда мәнфәгатьле эшкуарлардан тутырылган гаризаларны һәм документларны ТР Экспортка ярдәм үзәгенә tatexport@yandex.ru электрон почтасы аша җибәрүләре сорала, белешмәләр өчен телефон: (843) 524-76-70.