октябрь, 2017 ел
җомга

РФ Икътисадый үсеш министрлыгы тарафыннан вәкаләт бирелгән оешма буларак Идарәлек кадрларын оештыру һәм әзерләү буенча федераль ресурслар үзәге (ФРҮ) быелның октябрь-ноябрь айларында Россия Федерациясе субъектларында бәяләү эшчәнлеге өлкәсендә зарури квалификация имтиханнарын уздыра.

2017 елның 13 октябрендә Алабуга шәһәрендә Road-show "Минем шәһәр. Минем талант" кысаларында "ИННОКАМ" ассоциациясенең Кадрлар комитетының чираттагы утырышы булып узды.

2017 елның 17 октябреннән 31енә кадәр Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының "Татарстан Республикасы кече һәм урта эшкуарлыкка мөлкәти ярдәм инфраструктурасы субъектларын аккредитацияләү турында" 2014 елның 27 августындагы 616 номерлы карары нигезендә аккредитация алу буенча Татарстан Республикасы кече һәм урта эшкуарлыкка мөлкәти ярдәм инфраструктурасы субъектларыннан заявкалар кабул ителүе хакында игълан ителә.