сентябрь, 2017 ел
пәнҗешәмбе

2017 елның 21 сентябрендә Казан шәһәренең "Корстон" комплексында ел саен эшкуарлар өчен үткәрелә торган "Киләчәккә караш" бизнес-форумы кысаларында "Акча эшләргә вакыт! Россиянең иң зур дәүләт компаниясеннән заказны ничек алырга" темасына түгәрәк өстәл булды.

2017 елның 20 сентябрендә Татарстан Республикасының Икътисад министрлыгында идарәлек кадрлары әзерләүне оештыру буенча төбәк комиссиясе һәм Татарстан Республикасы Президенты программасын тәмамлап чыгучылар ассоциациясе катнашында түгәрәк өстәл булды.

Бүген икътисад министры урынбасары Булат Хаҗиәхмәтов һәм Казан шәһәренә эш визиты белән килгән Фән-техника өлкәсендә предприятиеләрнең кече формаларын үстерүгә ярдәм фондының генераль директоры Иван Бортник балаларның һәм яшьләрнең инновацияле иҗатын үстерү өчен булдырылган инновацияле инфраструктура объектларында булдылар.