апрель, 2017 ел
чәршәмбе

Мәскәүдә 2017 елның  5 апрелендә Россия Федерациясе Президенты билгеләгән Россия Федерациясе Президенты каршындагы Россия Федерациясе социаль-икътисади үсеш максатчан күрсәткечләренә ирешү мониторингы буенча Комиссиясе эш төркеменең чираттагы утырышы булды.

Бадминтон үзәгендә Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы һәм Федераль монополиягә каршы хезмәт җыелма командалары һәм аларның кунаклары – Казан шәһәренең Россия ФАС укыту-методик үзәгендә узган семинарда катнашучылар  арасында бадминтон буенча дуслык турниры булып узды.

Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгында 2017 елның  6 апрелендә 14.00 сәгатьтә киңәшмәләр залында  ( 429нчы бүлмә) Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы каршында  коррупциягә каршы тору Комиссиясенең утырышы була.